Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
29.07-02.08.2019
CZAS DO STARTU:

Wyścig dojechał do Czech

Jesteśmy w Czechach. Pierwszy, a zarazem najdłuższy etap wyścigu dobiega końca. Dziś, tak samo jak wczoraj jest bardzo gorąco. Dystans dzisiejszego etapu oraz długie podjazdy to największe trudności jakie dziś spotkały uczestników.

_18K6581

Dziś zaczęliśmy prawdziwą sportową rywalizację. Można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy etap to "one man show" Tomas Vokrouhlik od samego początku narzucił mocne tempo już na pierwszych podjazdach znacznie poszarpał grupę liderów. Na przestrzeni całego etapu miał nawet 10 min przewagi nad drugim Fabricem Clementem, ale ten w końcówce przyśpieszył i stracił tylko 2 min. Na trzecim miejscu w kategorii Solo Man przyjechał Wegner Sonke.

_18K6760

Rywalizacja drużyn to bitwa pomiędzy Team Zimmeremann BMC New York i drużyną braci: Sebastiana i Sylwestra Swatów. Polacy musieli uznać wyższość Szwajcarów, a trzecie miejsce na podium przypadło niemieckiej drużynie Velohelden. Pierwsze miejsce wśród kobiet ponownie dla Catherine Williamson z RPA, a najlepszym MIXem ponownie drużyna MTBO Team Denmark.

_18K7279

Jutro jedziemy do Stronia Śląskiego, czeka nas znany Wszystkim podjazd i zjazd ze Śnieżnika.