Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
29.07-02.08.2019
CZAS DO STARTU:

Wyniki 5 etapu

W 6 dniu zmagań na trasie Sudety MTB Challenge 2015 w kategorii SOLO MEN ponownie równych sobie nie miał Michal Kaněra. Zawodnik z Czech wyprzedził drugiego dzisiaj Hiszpana Joana Llordellę o 30 sekund oraz Irlandczyka Ryana Sherlocka o 1 minutę. Zawodnik GHOST-MITAS RACING TEAM kontrolował przebieg wyścigu przez cały czas a wygraną tylko potwierdził swoje ambicje do dowiezienia prowadzenia w klasyfikacji generalnej do mety wyścigu w Stroniach Śląskich.

W rywalizacji kobiet bez zmian: zwycięża Melanie Spath przed Ivonne Kraft i Magdaleną Hałajczak. Identyczna jest kolejność tych trzech zawodniczek w klasyfikacji generalnej.

W rywalizacji drużynowej mężczyzn, pierwotnie zdominowanej przez polskie ekipy, trwa teraz polsko-holendersko-francusko-duńska walka. Dziś najszybsi okazali się reprezentanci tego ostatniego kraju, którzy wyprzedzili Polaków z COLEX RACING TEAM oraz Francuzów z OKLM.

Ekipa BTT LOULE/BPI / BERG / GARLAND wciąż pozostaje niezwyciężona w rywalizacji mixów. Na dzisiejszym etapie Portugali wyprzedziły dwie polskie drużyny: TWOMARK SPORT SPECIALIZED oraz TWOMARK SPORT CHALLENGE.
 
PEŁNE WYNIKI