Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Trasy Sudety MTBC 2020

PROLOG

EZ3A4041

Co roku obiecujemy sobie, że „za rok nie zmieniamy tras”. Co rok i nie wytrzymujemy, a nowe koncepcje ciągle zwyciężają. Mix wszystkiego co powinna posiadać godna naszej etapówki trasa. MTB w pigułce! Jeden z najdłuższych podjazdów na sam początek – to nasz pomysł na mocne rozciągnięcie stawki, w której każdy dysponuje jeszcze pełnią sił. Im dalej tym lepiej. Zjazd z Czernicy, solidny kawałek technicznego singla granicznego, malownicza góra Trojak z nowymi sekcjami singlowymi. Całość zdecydowanie wystarczy jako rozgrzewka przed wtorkowym „bombardowaniem”!

 
Dystans Classic & Dystans Lite


e1OK


 
Stronie Śląskie – Czarna Góra

_18K4814

Etap naszpikowany rewelacjami! Tu potrzeba solidnego sprzętu, którego dosiądzie zdeterminowany jeździec. Zjazd z Czarnej góry do Międzygórza, niebieski szlak na Śnieżniku, Milky Way… A to tylko część atrakcji. Tego dnia czeka Was prawdziwa jazda „z najwyższej półki”. Ten etap to swoistego rodzaju ideał w połączeniu wymagających podjazdów, 100% technicznych i w pełni naturalnych zjazdów i ambitnych sekcji projektu „Singletrack Glacensis”. Jeśli przybycie na „Challenge” kosztowało Cię wiele wyrzeczeń, to ten dzień sprawi, że nie poczujesz rozczarowania.
 

Dystans Classic

e2classOK
 
Dystans Lite

e2liteOK

Bardo - Głuszyca

EZ3A1505

Klasyka pozostaje klasyką. Powtórka etapu z 2019. Kto był już się uśmiecha, kto nie był niech żałuje i naprawia swój błąd. Dla dystansu Classic piękny, singlowy podjazd trasą E po wcześniejszej, szaleńczej jeździe „C-Line” Tras Enduro Srebrna Góra. Coś innego, coś nowego, coś genialnego. Nie sposób tego nie kochać. Dystans LITE to atrakcje wymagających gór. Na koszulkę FINISHER na dystansie LITE też trzeba sobie ciężko zapracować…

 
Dystans Classic

e3classOK 
Dystans Lite

e3liteOK

Głuszyca - Wielka Sowa
 
_O0C3941
 

Pionierzy? Tak to MY!!! Najlepsze trasy MTB to nie siedzenie przed ekranem komputera z bazą danych tras wyścigów sprzed 10 lat. Inni drapią się po głowie, w tym czasie my ruszamy w góry i… do urzędów. W 2018 i 2019 roku efektem tego była możliwość zjazdu niebieskim szlakiem z Wielkiej Sowy – powtórzymy to w 2020 roku i nadamy mu jeszcze więcej „flow”. W 2020 zaprezentujemy Wam nową techniczną sekcję w okolicach Jugowa! To miłość, która trwa już 15 lat i stale nas napędza.   
 

Dystans Classic 

e4classOK


Dystans Lite

e4liteOK


 
GŁUSZYCA - ROGOWIEC

_18K7198

Powrót do przyszłości! Jaki jest ten „nasz Czelendż”? Dziki, nieobliczalny i nigdy nie chodzi na skróty! Jest taki jak jego ostatni etap. Tutaj gdzie inni organizatorzy już dawno zatrzymali się i powiedzieli „NIE!” my kontynuujemy naszą jazdę. Nowoczesne rowery górskie pozwalają na bezpieczny powrót i jazdę w miejscach, które 15 lat temu były dostępne tylko dla garstki wybrańców.  Jazdę która jest prawdziwa i pełna skrajnych emocji. Na niektórych wyścigach koszulkę „Finisher” dostaniecie pierwszego dnia odbierając pakiet startowy. My nie wręczymy jej Wam dopóki nie zmierzycie się z Rogowcem i „Sokołowskiem” ostatniego dnia „Sudetów”. Co wybieracie?Dystans Classic

e5classOK
Dystans Lite

e5liteOK

Partner Partner Partner Partner