Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
27-31.072020
CZAS DO STARTU:

Ten rok będzie inny …

15-ta edycja SMTBC przeprowadzona zostanie na wyjątkowych trasach polsko-czeskiego pogranicza, trzymających odpowiedni balans pomiędzy wymagającymi sekcjami technicznymi, niekończącymi się singlami, a transferowymi drogami szutrowymi i widokowymi duktami. Istotnym elementem odróżniającym tegoroczną jubileuszową odsłonę zawodów będzie ograniczona do niezbędnego minimum logistyka etapowa. Dwie miejscowości (Stronie Śląskie oraz Głuszyca) będą bazami imprezy. Unikamy utrudnień i zbędnego zamieszania związanego z przemieszczaniem się pomiędzy etapami, tym samym zwiększamy komfort i czas na odpowiednią regenerację oraz odpoczynek.
 
_18K4687

Być może najistotniejszym elementem, z którego Sudety MTB Challenge są rozpoznawalne w kilkudziesięciu krajach świata (od Nowej Zelandii i Australii po Hiszpanię i Francję, od Belgii i Szwajcarii  po RPA i Kanadę) są odpowiedniej jakości trasy, to one są wizytówką imprezy. ZAPEWNIAMY i GWARANTUJEMY – 15-ta, jubileuszowa edycja będzie trzymała godny i rozpoznawalny  poziom wzbogacony o nowe odcinki, które zostaną przez Was „rozdziewiczone” na przełomie lipca i sierpnia.
 
013_stage_I_CO5B1467

Piętnastą edycję imprezy dedykujemy pasjonatom i koneserom kolarstwa górskiego – dla Was przygotowaliśmy dwa warianty przejazdu – „classic” (etap trwający ok. 4 godzin dziennie) oraz wersja skrócona – „mega” stanowiąca ok. 65-70% długości i czasu opcji podstawowej. Odpowiednio zaplanowane przejazdy, godziny startu, rozmieszczenie bufetów i punktów medycznych umożliwiają komfortową jazdę na każdym poziomie sportowym.
 
_O0C3950