Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
29.07-02.08.2019
CZAS DO STARTU:

Sudety MTB Challenge 2016 - “Auténtico MTB”

Sezon 2015 powoli przechodzi do historii. Czas na podsumowania, wspomnienia oraz na planowanie następnego roku. To ostatnie dotyczy się zawodników, bo jeśli chodzi o organizatorów, to w tym momencie działają oni "pełnym ogniem" by dobrze przygotować imprezy na sezon 2016. I właśnie tym teraz się zajmujemy.

Po pierwsze chcemy Wam przypomnieć, że zapisy na Sudety MTB Challenge, który odbędzie się między 24 a 29 lipca 2016, zostały już otwarte! Chcesz wziąć udział w "jednym z najlepszych wyścigów etapowych na świecie"? Nic prostszego - wystarczy kliknąć tutaj (a potem jeszcze kila razy) i gotowe.
 

The Sudety MTB Challenge is one of the best stage races on the planet. Don't believe us? Then let the 2015 video win you over.http://www.marathonmtb.com/2015/09/10/2015-sudety-mtb-challenge-video/

Posted by MarathonMTB.com on 9 września 2015
 
Co planujemy na 2016? Po pierwsze - nowa trasa. Radykalnie zmieniamy kierunek, w którym będzie zmierzał wyścig i obieramy kurs na Karpacz! Tym samym otwieramy sobie praktycznie nieskończone możliwości zaserwowania nowych szlaków, z których słyną Karkonosze czy Rudawy. Krótko mówiac - "auténtico MTB"!

EZ3A6600_pl
Ale to nie wszystko. Challenge kończy się w piątek, w sobotę możecie sobie zrobić dzień regeneracyjny, a już kolejnego dnia - w niedzielę, możecie wziac udział w MTB Marathon Karpacz! Tak, wskrzeszamy ten kultowy wyścig jednodniowy, który znacie z naszej serii maratonów. Karpacz miał wrócić na salony już w tym roku, ale z różnych względów nie udało się tego planu zrealizowac. W 2016 nie dopuszczamy takiej możliwości. Namówiliśmy nawet samego Garego Fishera, by wziął w nim udział! Ktoś potrzebuje więcej rekomendacji?

Na tę chwilę wystarczy newsów. Nie możemy odkrywać wszystkich kart naraz. Bądźcie cierpliwi i śledźcie naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. A teraz usiądźcie wygodnie i delektujcie się świetnym wideo z tegorocznej edycji wyścigu.

 
I pamiętajcie, już teraz można zapisać się na Sudety MTB Challenge 2016!
 
Póki co proszę nie sugerować się informacjami nt. tras i etapów, które są obecnie zamieszczone na stronie - na chwię obecną dotyczą one minionej edycji. Będziemy je sukcesywnie aktualizować i informować o tym fakcie.