Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
29.07-02.08.2019
CZAS DO STARTU:

MTBCH 2016 Prolog - solidna rozgrzewka

Trasa 36km prologu prowadziła z Siennej przez Międzygórze do Stronia Śląskiego. Zawodnicy na trasie musieli pokonać znane z poprzednich edycji zjazdy do Międzygórza, a także dość trudną technicznie ścieżkę z Czarnej Góry w dół na przełęcz Puchaczówka, oczywiście najpierw musieli się wspiąć na szczyt Czarnej Góry. Warunki od rana sprzyjały rywalizacji, nie było zbyt ciepło i co jakiś czas słońce nieśmiało wychylało się zza chmur. 

_O0C7453


Dariusz Poroś (MTB Votum Orbea Team Wrocław) stanie na starcie pierwszego etapu jako lider wyścigu. Dziś na prologu okazał się zdecydowanie najszybszy wyprzedając drugiego Steffena Langera (Mad East Callenge) o dwie minuty. Podium na prologu za Polakiem i Niemcem dopełnił reprezentant Belgii Robby de Bock (KMC Team)

_O5B6355

Najlepszą kobietą na dystansie classic była Aneta Imielska (Mitsubishi Materials MTB Team) W klasyfikacji Teamów prowadzi drużyna TNN Meets MTB z Belgii, przed dwoma ekipami z Danii: Pronghorn Racing oraz Sponz/RMK MTB. Broniący tytułu z przed roku Polacy z ekipy Colex MTB Team zajmują po prologu czwartą lokatę.
 

Na dystansie half, najszybszy był dziś Adam Ważny (Team TC), a najszybszą kobietą była Magda Szymańska (Trybik Northwave Team – Trybiki 28)
 

EZ3A9775


Pełne wyniki:
Solo open
Solo category
Team open
Team category
Half open
Half category