Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
22 – 27.07.2018
CZAS DO STARTU:

Klasyfikacje końcowe Sudety MTB Challenge 2015

Poniżej podsumowanie klasyfikacji końcowych Sudety MTB Challenge 2015 we wsztstkich kategoriach na wszystkich dystansach:

DISTANCE CLASSIC - SOLO MEN TOP 10
1 MICHAL KANERA GHOST MITAS RACING TEAM 19:44:57
2. LLORDELLA PRAT JOAN BUFF PRO TEAM 19:54:19
3. UTKIN MIHAIL MOUNTAINPEAKS.RU 19:54:36
4. ALLEMAND ARNAUD TEAM HAUTE-GARONNE 20:03:37
5. JANOWSKI BARTOSZ ROMET RACING TEAM 20:08:35
6. SHERLOCK RYAN NO TEAM 20:15:56
7. ZAMORA PAU BUFF PRO TEAM 20:36:06
8. WEGNER SÖNKE WORLD OF MTB 20:40:22
9. GOMBERT FRÉDÉRIC CYCLETYRES - ADDICTIV 20:49:22
10. PETERSEN GERT KLARSKOV   21:20:50

DISTANCE CLASSIC - SOLO WOMEN TOP 9 :
1 SPATH MELANIE   24:36:01
2. KRAFT IVONNE MBC BOCHUM 25:32:24
3. HAŁAJCZAK MAGDALENA EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 25:51:14
4. JANSSEN JOLIEN SFORZ RACING TEAM 27:23:54
5. IMIELSKA ANETA MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 27:36:26
6. PÉREZ ISABEL SINGULAR BIKE WSD BY MITTO 30:26:00
7. SOSNOWSKA ALEKSANDRA TRIATHLON SERIES TEAM / BIZUTERIASPORTOWA.PL 33:31:33
8. LASKOWSKA KASIA FINISHER.PL 35:17:22
9. EK ANGELICA SÖDERTÄLJE CK 36:12:55

Klasyfikacja końcowa dystansu CLASSIC SOLO

DISTANCE  CLASSIC - TEAM MEN TOP 10:
1 COLEX RACING TEAM URBANIAK MARCIN
CZERNIAK TOMASZ
21:29:12
2. GAS OP DIE LOLLIE - MTB ARNHEM MOLENAAR FRANK
VAN DEN HEUVEL NICK
21:50:06
3. PRONGHORN RACING 27,5/AARHUS MTB LINDBY NICKLAS
AAGAARD ERIK
22:10:49
4. OKLM FAVARIO BORIS
MALZAC ALEXANDRE
22:19:02
5. DEUTSCHE BANK PROCYCLING.PL 3GRAVITY TEAM KRYSZTOFORSKI MACIEJ
OSSOWSKI ADAM
23:16:45
6. MTBA-KIVADA SCHORRIEMORRIE HOOGERVORST COEN
DOORNBOS NINKO
24:59:52
7. BYDZIA POWER BIKE TEAM GAPIŃSKI SEBASTIAN
STAWIARZ TOMASZ
25:41:45
8. MTBA-DIESEL POWER!! GOUWELEEUW ARNO
BRANDS JEROEN
26:09:49
9. PRO-BIKE SCOTT WROCŁAW ZACZYK WOJCIECH
WOLFSON MATEUSZ
27:02:42
10. TEAM OSLO SPORTSLAGER NORDBY ERIK
GJERDBAKKEN ERIK
27:03:33

Klasyfikacja końcowa TEAM MEN competition

DISTANCE CLASSIC - TEAM MIX TOP 6:
1 BTT LOULE/BPI / BERG / GARLAND CARPINTEIRO CELINA
CAETANO ISABEL
26:33:58
2. TWOMARK SPORT SPECIALIZED & TWOMARK BORYCKI MIROSŁAW
GALEWICZ KATARZYNA
28:02:28
3. PNPPK PERM MAKII ARTEM
SHERSHNEVA NATALIIA
29:20:24
4. TWOMARK SPORT CHALLENGE KOZŁOWSKI WOJCIECH
ORTYL EWELINA
30:12:09
5. GOMOLA TRANS AIRCO MIX 2 WIERZBICKI DAREK
SOBCZAK AGNIESZKA
34:24:49
6. GOMOLA TRANS AIRCO MIX MACIASZEK KRYSTYNA
SUFIN JACEK
35:20:09

Klasyfikacja końcowa TEAM MIX

DISTANCE CLASSIC - TEAM MASTERS TOP 5:
1 Y&I GORDIENKO IGOR
YURI ISAEV
24:16:33
2. VELO CLUBBERS/UUNO RAADIO MAIDLA JANEK
ENNOK TARMO
25:26:44
3. MTBA-BIKEMASTERS GJALTEMA GIJS
VAN GORKUM JOOST
26:04:54
4. TRYBIK NORTHWAVE TEAM 80 SZYMAŃSKI TOMEK
WÓJCIK JAREK
30:52:14
5. JERSEY MTB CCC LEMPRIERE PATRICK
READ GARY
32:21:30

Klasyfikacja końcowa TEAM MASTERS

DISTANCE CLASSIC - TEAM MASTERS 100 TOP 5:
1 SENIE LATVJI CELMARAUGS INTS
KALĒJS AGRIS
26:40:23
2. TRYBIK NORTHWAVE TEAM ZAJĄC MAREK
GABRYLEWICZ KAZIMIERZ
28:00:25
3. GRUPA KK IDEABANK 3R BIKE TEAM KUBAT ROBERT
KOCHANOWSKI TOMASZ
29:56:14
4. JERSEY CCC MTB BERTRAM MICK
MALZARD COLIN
31:23:40
5. JERSEY CCC HUBERT TIM
CABOT IAN
36:10:22

Klasyfikacja końcowa TEAM MASTERS 100

DISTANCE MIDDLE - SOLO MEN TOP 10:
1. JAKOVELS GINTS VOLKSWAGEN - VELOPROFS.LV 7:06:51
2. ZVIEDRIS NAURIS VOLKSWAGEN - VELOPROFS.LV 7:10:49
3. SAMBORSKI MACIEJ PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK 7:39:34
4. CADA TOMAS REDPOINT ELEVEN 7:44:01
5. GRUSZCZYŃSKI ARTUR SCS OZOS RACING TEAM 8:32:08
6. ZYCH WOJCIECH PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK 8:41:13
7. GRĘDA KONRAD   9:27:11
8. BRODA GRZEGORZ SCS OZOS RACING TEAM 9:49:33
9. ROZPŁOCH ANDRZEJ PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK 10:12:58
10. MISIASZEK SŁAWOMIR 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 10:21:06

DISTANCE MIDDLE - SOLO WOMEN TOP 7:
1. GIOVANE SOPHIE CYCLETYRES - ADDITIV 9:21:07
2. KOŁODZIEJ NATALIA GOMOLA TRANS AIRCO 10:03:11
3. NOWICZKOW AGNIESZKA BLU CERSANIT TEAM REFLEKS 10:20:21
4. RAJSKA DOROTA ROCHE CYCLING TEAM 10:49:12
5. FEJFER MAGDALENA TRYBIK NORTHWAVE TEAM 11:52:08
6. CAPANDA PAULINA GOMOLA TRANS AIRCO 12:03:52
7. OŻDŻYŃSKI SYLWIA OLSH PARAMEDYK 14:55:37

Klasyfikacja końcowa dystansu MIDDLE

DISTANCE SHORT - SOLO MEN TOP 7:
1. KINAL JAROSŁAW   6:32:51
2. PŁÓCINICZAK PAWEŁ NZ 7:36:33
3. PRYĆ MICHAŁ ORACLE MTB RACING TEAM 7:56:12
4. SKRZYPEK JAROSLAW ^-^ 8:44:22
5. JANKOWSKI TOMASZ LOGAN MTB TEAM 9:04:27
6. LISZKA TADEUSZ GOMOLA TRANS AIRCO 11:13:05
7. SOWA SŁAWOMIR   12:27:09

DISTANCE SHORT - SOLO WOMEN TOP 4:
1. OSSOWSKA MARIA   7:33:03
2. KRZYŻELEWSKA-SUŚ ANNA PROWOMEN MTB TEAM 8:27:28
3. GÓRECKI ANNA LOGAN MTB TEAM 11:16:12
4. ADRYJANEK ANGELIKA   12:22:53

Klasyfikacja końcowa dystansu SHORT