Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
29.07-02.08.2019
CZAS DO STARTU:

Informacja o warunkowej możliwości wjazdu na trasy etapów: 1,2 oraz 6

Szanowni Zawodnicy,
 
w dniu 17.07.2015 został wprowadzony całkowity zakaz wstępu do lasu na odcinkach Etapu 1 (27.07.2015), Etapu 2 (28.07.2015) i Etapu 6 (01.08.2015) „Sudety MTB Challenge 2015”. Zakaz jest wynikiem trąby powietrznej, która przeszła nad lasami w okolicach miejscowości Międzylesie i Międzygórze.

Pomimo zakazu, wyścig na w/w etapach „Sudety MTB Challenge 2015” odbędzie się normalnie i zakładamy, że przebiegnie bez zakłóceń.

Jednak warunkowa zgoda na przeprowadzenie imprezy na Etapach 1, 2 oraz 6 obliguje nas do przekazania poniższej informacji:

- zawodnicy w trakcie wyścigu są zobowiązani zachować szczególną ostrożność i powinni być przygotowani na sytuacje mogące przerwać możliwość dalszej jazdy (np. praca nad usuwaniem powalonych drzew na trasie)
- zawodnicy musza być przygotowani na większą niż zazwyczaj ilość pojazdów mechanicznych poruszających się po trasie imprezy i ustępować im pierwszeństwa przejazdu
- zawodnicy muszą bezwarunkowo podporządkować się dyspozycjom wydawanym przez wszystkich pracowników lasu nawet jeśli zakażą oni dalszej jazdy po trasie imprezy
- muszą nastawić się na dużą ilość leżących na trasie drzew
- Organizator będzie starał się informować o zmianach trasy poszczególnych etapów jednak w szczególnych sytuacjach istnieje możliwość wprowadzania zmian bez wcześniejszego informowania o tym Uczestników imprezy.
 
 
Z poważaniem,
Dyrektor Zawodów „Sudety MTB Challenge 2015”
Grzegorz Golonko