Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dystans Mega w nowej wersji!

Tak jak ogłaszaliśmy wcześniej, rok 2018 będzie z wielu względów przełomowy dla Sudety MTB Challenge. Jedną z ważniejszych zmian, jakie dotkną nasz wyścig, będzie „kapitalny remont” krótszej wersji wyścigu (MEGA). W przyszłym sezonie odmieniamy formułę, by dać MEGOWCOM więcej! Co to oznacza?

EZ3A6451

Po raz pierwszy w historii wyścigu będziecie ścigać się przez pełne sześć dni, zupełnie jak zawodnicy dystansu CLASSIC! Długość etapów będzie oczywiście odpowiednio krótsza, za wyjątkiem 3 etapu, transferu z miejscowości Bardo do Głuszycy.

144__O0C9273

Nie oznacza to jednak, że zmniejszymy poziom frajdy, jaką daje sześciodniowa rywalizacja. Wręcz przeciwnie, wyciśniemy z tras to co najlepsze i włączymy w nie wiele największych hitów dystansu Classic - zarówno tych dobrze znanych, wręcz legendarnych, jak i zupełnie nowych fragmentów. Dajemy wam nieograniczony dostęp do wyjątkowej atmosfery klasycznego, etapowego wyścigu etapowego, docenianego na całym świecie, m.in. przez opiniotwórcze media, jak MarathonMTB.com. Co bardzo istotne, zmiana formuły oznacza, że będziecie mogli uczestniczyć w tzw „prawidziwie ostatnim etapie” Sudety MTB Challenge, czyli finałowym "after party" w dobrym, polskim stylu :)

EZ3A6225

Dystans MEGA to świetna opcja dla tych z Was, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wyścigami etapowymi, chcą sprawdzić jak ich organizm zareaguje na 6 dni intensywnej jazdy lub zwyczajnie wolą krótkie i konkretne ściganie.

MTBCH_2014_etap_I_218_18K0186

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, spróbuj jak smakują prawdziwe góry, a jesteśmy pewni, że wrócisz po więcej. Próbowałeś już Challenge’u? Wpadnij i zobacz jak bardzo zmienia się nasz wyścig. Zapisz się na Sudety MTB Challenge 2018 już dziś!

Partner Partner Partner Partner