Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
27-31.072020
CZAS DO STARTU:

14. Sudety MTB Challenge rozpoczęte!

Dokładnie o 14:00 pierwszy zawodnik wyruszył na trasę prologu Sudety MTB Challenge 2018. Mimo że do pokonania było jedynie 21,2 km to suma przewyższeń i lejący się z nieba żar nie ułatwiały tego zadania. Była to jednak dobra rozgrzewka i zajawka tego co czeka na riderów w nadchodzących dniach: szutrowe drogi, leśne single, techniczne zjazdy wymagające koncentracji .  leśne ścieżki „szerokie na 2 kierownice” i podjazd po łące.  Krótko mówiąc MTB Challenge w pigułce. 

004_CO5B1009

Najszybszym zawodnikiem z kategorii SOLO był dziś Erik Aagaard (Team Rask Cykler) , który na pokoanie trasy prologu potrzebował 58 min 27 sek . Najszybszą kobietą była zaś Sonya Looney (FREAKSHOW SCOTT)  (czas: 1h 12 min 57 sec). W rywalizacji drużyn męskich zwycięstwo dla Igora Gordienko and Andreya Dianova z AEON SCOTT - LOYALTY POINT . W kategorii drużyn kobiecych zwyciężają Daniela Stefanelli i Nadia Pasqualini z CINGOLANI WOMAN TEAM, natomiast w MIX zwycięski okazał sie CORTO TEAM (Seda Grenavsteva and Ivan Grenavtsev).

011__18K1900

Dystans MEGA dla  Jeffreya Goethalsa (Beachbikers) i Lenki Fridrichovaej (Ghost Team) w rywalizacji indywidualnej. W kategorii drużyn pierwsze miejsce dla Jandn Team (Joshua i Nina Moore) w MIX. Kategoria mężczyzn dla Sławomira Gereka and Łukasza Witkowskiego (Xbox Bike Team). 

Jutro pierwszy “prawdziwy” etap Sudety MTB Challenge 2018 z najlepszymi trasami w okolicy Stronia Śląskiego. Prognozy pogody są optymistyczne, więc zapowiada się kawał dobrego MTB!

Pełne wyniki